Our

events

שבת חתן

כשמדברים על שבת חתן, יכולים להתכוון לשני סוגי חתנים – חתן בר מצווה או חתן שבא בברית הנישואין. בשני המקרים שבת חתן היא התכנסות בבית הכנסת, ביום השבת, כדי לציין את המאורע המשמח על ידי זה שחתן השמחה יעלה לקריאת התורה ולאחר מכן יעשה לאורחים המכובדים סעודת מצווה. אירוע שבת חתן וכלה, מתקיים לפי מנהג האשכנזים בשבת שלפני יום החתונה, ולפי מנהג הספרדים הוא מתקיים בשבת שלאחר יום החתונה. שבת חתן זהו מנהג עתיק יומין, כאשר נהוג שלאחר שחתן השמחה קורא בתורה הנשים זורקות עליו ממתקים וסוכריות, סימן של ברכה ומתיקות שיהיו לו עקב המאורע המשמח – בר המצווה או החתונה.

העלייה לתורה בשבת חתן מתקיימת לאחר תפילת שחרית (תפילת הבוקר) של יום השבת, אך מאחר ואצל האשכנזים נהוג לקיים את השבת חתן בשבת שלפני החתונה, ונהוג גם שהחתן והכלה לא מתראים בשבוע שלפני החתונה – אל השבת חתן מוזמנות המשפחות גם של החתן וגם של הכלה, אך הכלה בעצמה לא מגיעה והיא תחגוג עם חברותיה בנפרד את מה שנהוג לקרוא בשם "שבת כלה". לפי מנהג הספרדים נהוג לחגוג שבת חתן בשבת שלאחר החתונה, יום שנכלל בתוך שבעת ימי המשתה בהם החתן והכלה דומים למלך ומלכה, לכן שניהם נוכחים בשמחה יחד.

כיום אנשים רבים נוהגים לקיים אירוע שבת חתן כמנהג הספרדים, כך הם יכולים לערוך אירוע אחד לכל המשפחה, בו יהיו נוכחים גם החתן וגם הכלה.

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בהקשר של אירוע שבת חתן, היא היכולת לארח את כל בני המשפחה יחד באותו אזור, כדי שיוכלו להגיע אל בית הכנסת ואל סעודת המצווה, מבלי לחלל את קדושת השבת. גם בקרב יהודים שאינם שומרי תורה מצוות עדיין, מתגבר הצורך לשמור את קדושת השבת ביום עלייתו לתורה של חתן השמחה. חלק מהחוויה הכללית של אירוע שבת חתן, זה להרגיש את אווירת השבת הקסומה ולחוות את כל ענייני השבת במלואם – יחד עם כל יתר בני המשפחה.

מאחר וברוב המקרים לא מתאפשר למשפחה של חתן השמחה לארח את כל בני המשפחה בקרבת מקום לבית הכנסת, רבים מחפשים בית מלון לשבת חתן כדי לכנס את כל המוזמנים יחד מבלי לדאוג לסידורי הלינה עבור כל אחד מהאורחים בנפרד. ברגע שכל המשפחה מתארחת בחדרי המלון, ואת אירוע השבת חתן עורכים בבית הכנסת של המלון, אפשר לשים בצד את כל הסידורים המעיקים וליהנות משבת משפחתית מפנקת ומלאה בקדושה.

מתחם האירועים הדר סיטי טאואר ממוקם בתוך מלון לאונרדו סיטי טאואר, במתחם הבורסה ברמת גן. מעבר לעובדה שמדובר באחד המקומות המרכזיים ביותר, מול תחנת הרכבת תל אביב מרכז סבידור ומרחק קצר מנתיבי איילון הסמוכים, אין ספק שאת האווירה שהאזור מספק לא תוכלו לקבל בשום מקום אחר. אם אתם מחפשים אולם אירועים לשבת חתן, שכולל גם בית מלון לאירוח האורחים שלכם, אין ספק שמתחם האירועים הדר סיטי טאואר במלון לאונרדו זה המקום המושלם עבורכם.

במתחם מטבח שף כשר למהדרין, המספק מזון איכותי בסטנדרטים בלתי מתפשרים, וכל אירוע שבת חתן מקבל אצלנו התייחסות מלאה לכל הפרטים שנדרשים עבור בעלי השמחה. כבר מהשלב הראשון צוות הפקת האירועים שלנו ילווה אתכם שלב אחר שלב בתכנון אירוע שבת חתן בהתאמה אישית לכל הדרישות והצרכים שלכם. אנו מתחייבים לספק לכם מענה כולל מ – א' ועד ת', תוך כדי חשיבה יצירתית ומציאת פתרונות מקצועיים לכל בקשה שתרצו.

במתחם האירועים הדר סיטי טאואר תמצאו 3 אולמות אירועים בגדלים שונים, בנוסף למתחמים נוספים כגון פטיו טרופי עם נוף אורבני קסום, מרפסת חיצונית ועוד אזורי שירות בעיצוב אדריכלי מוקפד. אם אתם מחפשים אולם לשבת חתן בתל אביב ואזור המרכז, אולמות האירועים במתחם הדר סיטי טאואר יכולים להתאים לאירוע עד 1,000 איש או לאירועים קטנים עד 200 איש ומטה. מאחר והמתחם נבנה באופן כזה המאפשר שילוב של אזורים וחללים שונים יחד, ניתן ליצור אולם לשבת חתן בהתאמה מלאה לאופי וסגנון האירוע שלכם. אין ספק שהדר סיטי טאואר יכולים לספק לכם אולם לשבת חתן ברמה הגבוהה ביותר שיש, ושסעודת המצווה שתקבלו תשאיר אצל האורחים שלכם רושם שלא ישכח לעוד הרבה מאוד זמן. אתם מוזמנים להגיע לסיור במתחם האירועים, כדי להתאים אולם לשבת חתן בתוך אזורי מתחם האירועים, בהתאמה אישית לצורכי האירוע שלכם.

Our Photo

Gallery

בקרוב..

Contact

Us

כתובתינו

רח' זיסמן שלום 14, רמת גן

לפרטים: 03-7514141

או כתבו אלינו עכשיו