קצת על האולם

אם אתם מחפשים אולם כנסים בתל אביב או באזור המרכז, הגעתם למקום הנכון. מתחם האירועים הדר סיטי טאואר ממוקם בנקודה האסטרטגית הכי מושלמת עבור כנסים מקצועיים, הרצאות, ימי עיון, סמינרים, ועידות מכל סוג, השתלמויות או סדנאות. המתחם נמצא בלב מרכז העסקים של ישראל, לב הסיטי של תל אביב, המקום שמרכז את הקהילה העסקית של שוק ההון ומספק אווירה דינאמית של צמיחה ועשייה בלתי פוסקת – מתחם בורסת היהלומים ברמת גן.

מתחם האירועים הדר סיטי טאואר נמצא בתוך מלון לאונרדו, שמתנשא לגובה של 157 מטר ומקרין עוצמה וכוח שקשה מאוד לפספס. המתחם נמצא במרחק הליכה רגלית קצרה מאזור תחנת הרכבת תל אביב מרכז סבידור, לא רחוק מהציר המרכזי של תחנות האוטובוס בארלוזורוב, בסמוך לציר התנועה הראשי של נתיבי איילון, המאפשר גישה מהירה, קלה ונוחה, לאלו שמגיעים עם רכב פרטי.

המתחם כולו נגיש לנכים, והוא כולל שלושה אולמות אירועים, נישות מעוצבות ואזורי שירות הניתנים לשילוב יחד עם כל אחד מאולמות האירועים, כך תוכלו ליצור אופי וסגנון בהתאמה אישית לצורך הספציפי באירוע שלכם. ניתן להסדיר חניה לבאי הכנס בחניון שמוביל ישירות אל מתחם האירועים, דרך מעלית שבתוכה מותקן מסך דיגיטלי עם פרטי האירוע והוראות הכוונה אל מקום ההתכנסות.

האווירה הייחודית של האזור בו ממוקם מתחם האירועים הדר סיטי טאואר, מושכת גופים עסקיים רבים, כמו גם מוסדות אקדמיים וחברות הייטק, לקיים את הכנסים ואת האירועים העסקיים שלהם במקום. העובדה שמתחם הדר סיטי טאואר ממוקם בתוך מלון לאונרדו, בית המלון הראשון שנבנה לצורך אירוח של אנשי עסקים המגיעים לאזור, הופכת כל כנס עסקי למרשים ויוקרתי. בנוסף, האפשרות לארח אנשים שמגיעים לכנס מחו"ל ונדרש להם סידור לינה בקרבת מקום, הופכת קלה ואטרקטיבית במיוחד כאשר אולם הכנסים נמצא בתוך המלון עצמו.

מתחם האירועים הדר סיטי טאואר עוצב בידי טובי האדריכלים בעולם, מתוך חשיבה מעמיקה שמטרתה ליצור עיצוב ארכיטקטוני מרשים ומיוחד, שאף על פי שהוא אלגנטי ויוקרתי הוא עדיין שומר על חמימות מזמינה באופי של עולם העסקים הישראלי.

במתחם 3 אולמות כנסים בעלי מאפיינים שונים, ובכולם מותקנת מערכת הקרנה מובנית שכוללת מסכים חדישים וציוד הקרנה מתקדם. כמו כן, צוות ההפקה של מתחם האירועים יכול לספק לכם במה, פודיום נואמים, שולחנות רישום (דרך חברת רישום), כיסאות בסידור הושבה סביב שולחנות או בסידור ישיבת תיאטרון, כן ציירים וכל דבר נוסף שנדרש לצורך הפקת כנס עסקי מוצלח.

עבור כל צורך טכני או תפעולי שנדרש לקיום הכנס, תקבלו מצוות ההפקה שלנו מענה מקצועי ומהיר שיספק לכם את מיטב הפתרונות הטובים ביותר. במידה ותצטרכו הנחייה קולית או כל שירות מתקדם אחר, תוכלו לבחור ספקים מבין רשימת ספקי הבית המומלצים שלנו, או שתוכלו להזמין כל ספק חיצוני אחר שאתם מכירים ומעדיפים לביצוע העבודה.

להלן מידע מורחב אודות אולמות כנסים במתחם האירועים הדר סיטי טאואר, הבחירה הטובה ביותר לכל מי שמחפש אולמות כנסים במרכז הארץ. אולמות הכנסים מתאימים עבור סמינרים, ימי עיון, הרצאות, סדנאות, השתלמויות, כנסים או ועידות, וניתן לקבל תפריט אירוח כשר למהדרין של כיבוד חלבי קל עבור אירועי בוקר / צהריים. בנוסף לאולמות הכנסים, במתחם תמצאו גם חדר ישיבות VIP שמתאים לכמות של עד 15 איש, ואזורים שיכולים לשמש לצורך קבלת פנים והתכנסות מחוץ למתחם הכנס בו מועבר התוכן המקצועי.

אולם ברקת מכיל שטח גדול שמתאים עבור כנסים עם כמות אנשים של עד 1,000 איש בישיבה סביב שולחנות, או כמות של עד 1,500 איש בסידור ישיבת תיאטרון. בסמוך לאולם הכנסים ברקת יש תוספת של מרפסת, בה ניתן להשתמש עבור קבלת הפנים או לצורך נישות ישיבה עם ריהוט אלטרנטיבי. אולם ברקת כולל מערכת תאורה חכמה מובנית, עם פנסים חכמים לתאורת במה וספוטים לתאורה על השולחנות. באולם יש מערכת הקרנה מובנית, עם מסכים וציוד הקרנה מתקדם.

אולמות האירועים שוהם וקורל מתאימים עבור כנס מקצועי שבו עד 200 איש בישיבה סביב שולחנות, או עבור כנס שבו עד 350 איש בסידור ישיבת תיאטרון. שני האולמות מחוברים על ידי מדרגות, כך שניתן להשתמש בשניהם יחד עבור אירוע מתגלגל או ליצירת מתחם אחד המחולק לשני מתחמים שנמצאים בשתי קומות נפרדות אחד מעל השני. באולם שוהם התקרה גבוהה יותר מזו שבאולם קורל, ובנוסף יש לאולם שוהם פתח יציאה למרפסת שירות. בשני אולמות הכנסים הללו יש הגברה ותאורה בסיסית, אך מאחר והתאורה מדומרת היא מתאימה לשימוש בכנס עסקי וברוב המקרים לא נדרשות תוספות על הציוד שקיים במתחם.

Our Photo

Gallery

Contact

Us

כתובתינו

רח' זיסמן שלום 14, רמת גן

לפרטים: 03-7514141

או כתבו אלינו עכשיו